<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1855265188076749&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
06_2019_Webbanner_Buddy arc competition_PL

Wygraj zestaw spawalniczy z Buddy Arc 145.

Odkąd w 1904 roku firma ESAB wprowadziła na rynek elektrodę otuloną, nie ustaje w doskonaleniu wszystkich swoich produktów. Współczesne elektrody ESAB są jeszcze bardziej wydajne, a Twoja wydajność pracy może wzrosnąć wraz z nimi.

Aby móc się o tym przekonać wystarczy przystąpić do naszego konkursu wykonując 2 proste kroki:

KROK 1

zapisać się na nasz Newsletter

KROK 2

odpowiedzieć na pytanie:

Gdybyś miał/a taką możliwość, który z produktów marki ESAB chciałbyś/chciałabyś przetestować i dlaczego?

Poszukaj inspiracji na naszej stronie i wybierz spośród wielu fantastycznych produktów ESAB – urządzeń i materiałów spawalniczych, akcesoriów i środków ochrony osobistej lub automatyzacji spawania i cięcia. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona urządzeniem Buddy Arc 145 oraz możliwością zapoznania się z wybranym produktem na żywo!

Nagroda obejmuje:

  • Urządzenie do spawania metodą MMA Buddy Arc 145
  • Uchwyt elektrodowy 3m
  • Przewód masowy 3m
  • Opakowanie elektrod niestopowych zasadowych OK 48.00
  • Prezentację wybranego w odpowiedzi produktu na żywo

o łącznej wartości 2002 zł! 

Konkurs trwa do 24 grudnia 2019!

Więcej szczegółów w Regulaminie.
Konkurs obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski.

*Pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

 

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera, w celu przeprowadzenia konkursu na warunkach opisanych w Regulaminie Konkursu oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityce Prywatności.
Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.